S čím vám vieme pomôcť?

 

 

Fáza prípravy

Konzultačné služby

Držať krok s dobou je potrebné, čo dokáže byť finančne náročné. Hlavne keď sa inovatívny prístup a technológie neuchytia. Preto v AV Activites s. r. o. kladieme dôraz na hodnotu finálneho diela, ktorú prinesie pre Vašich zákazníkov. Na základe neustáleho učenia sa v poli technológií, sledujeme chod a vývoj najmä v zahraničí, kde čerpáme inšpirácie pre tvorbu produktov so zámerom vzbudiť u Vašich zákazníkov všetky zmysli a užívanie si interaktívneho obsahu. Radi Vám poradíme a pripravíme riešenie šité na mieru.

Prieskum domáceho trhu s cieľom zistiť, koľko firiem využíva podobnú technológiu a s akým úspechom u zákazníkov. Prieskum zahraničného trhu s cieľom získať prehľad možností a inšpirácií pre tvorbu produktu šitého na mieru, aby ste mohli získať jedinečnú konkurenčnú výhodu na trhu.

Návrh riešenia, ktoré bude lákať pozornosť Vašich zákazníkov ako aj svojím dizajnom a spracovaním, tak aj svojou hodnotou. Práve pridaná hodnota pre Vás a Vašich zákazníkov je základným kameňom, okolo ktorého sa odvíja celé spracovanie riešenia a výsledný produkt.

Žijeme v dobe, kde informácia je cennou komoditou. Dokážeme nazbierať relevatné a hodnotné informácie, ktoré nám pomôžu vytvoriť si potrebný obraz o vytváranom diele.

V prípade záujmu je možné sa dohodnúť na samostatnej konzultácii, prednáške, výklade či diskusii, ako môže práve tzv. immersive (ponorná) technológia pomôcť Vášmu rozvoju a príprave držať krok s technológiou budúcnosti.

Fáza tvorby obsahu

Vytváranie obsahu

V AV Activites s. r. o. používame softvér ako SketchUp, Lumion pre SketchUp, Unity 3D či Blender pre reálne vykreslenie 3D modelov. Zameriavame sa najmä na modelovanie pamiatkovej architektúry s cieľom prispieť rozvoju regiónu, ale naši architekti a dizajnéri dokážu spracovať aj architektúru stavebných budov, interiérový dizajn, strojné inžinierstvo či rozsiahle krajinné plochy pre zmapovanie terénu a príprave hry.

Vieme zabezpečiť 3D skenovanie malorozmerných a stredorozmerných predmetov a vzácnych pamiatok, tak ako aj skenovanie väčších plôch pre vytvorenie finálneho 3D modelu pre ďalšie spracovanie.

Tvorba reálnych a reprezentatívnych 3D modelov ako aj pre komerčnú sféru (budovy, predmety) tak aj pre verejnú sféru (pamiatky) s cieľom zaistiť rozvoj regiónu.

Úprava a dolaďovanie vypracovaných vizuálizácií s cieľom reálneho spracovania. Úprava povrchovej texturácie pre reálny vzhľadom a lom svetla. Optimalizácia 3D objektov pre požadované platformy a rôzne typy mobilných zariadení. Tvorba animácií a pridávanie dynamiky s cieľom oživiť 3D modely.

Fáza tvorby prezentácie

Tvorba výstupného produktu

AR a VR technológie sa nazývajú aj pojmom immersive technológia, prostredníctvom ktorých sa človek dokáže doslova ponoriť do virtuálneho sveta a zažívať rovnaké pocity ako v reálnom svete. Prezeraním si virtuálneho sveta a 3D modelov ako keby boli reálne a na dotyk takmer hmatateľné v mierke 1:1. V AV Activities s. r. o. sa nám osvedčila inštalácia AR a VR technológie práve na mieste diania pre vyvolanie realistických pocitov a dokonalého ponorenia.

Dokážeme zabezpečiť profesionálny 3D tlač pre Vaše 3D modely s konkurenčne nízkou cenou a vysokou kvalitou. Vytlačené 3D modely môžu byť tiež ručne maľované alebo s možnosťou ďalšieho elektromechanického spracovania pre vytvorenie interaktívneho 3D objektu, zasadeného do priehľadnej vitríny.

Tvorba mobilných a webových aplikácií s funkciou rozšírenej reality, teda zobrazenia digitálneho objektu v reálnom svete, s možnosťou pridania ďalšieho informatívneho obsahu o produkte a firme.

Tvorba prezentačných, sprievodných či náučných materiálov a videí pre zobrazenie vo VR zariadení, pre vnorenie zákazníka priamo do 3D sveta so spracovaním a navodením pocitov ako v reálnom živote.

Objemné a komplexné aplikácie sú často krát pre mobilné zariadenia náročné na spustenie. Preto vieme zabezpečiť a vytvoriť PC aplikáciu pre dotykové obrazovky vo forme mobilného kiosku, aplikovateľné pre prezentácie, výstavy, konferencie a veľtrhy s cieľom prezentovania Vašich produktov a ich nakonfigurovania podľa predstáv zákazníka s možnosťou napojenia na mobilné aplikácie pre zobrazenie produktu prostredníctvom rozšírenej reality.

S našim licencovaným softvérom dokážeme spracovať virtuálne prehliadky a showroomy na základe reálnych sférických panorám (360° fotky) alebo umelo vytvoreného 3D prostredia na základe Vašich predstáv. Dynamika virtuálnych prehliadok je zabezpečená pridaním interaktívneho obsahu, čo môže byť doslova čokoľvek (audio, video, 360 foto a video, 3D modely, prechody, PDF materiály či vložený kód), s možnosťou prezerania na PC, mobiloch či vo VR zariadení, online či offline. Viac informácií na www.ivp.avactivities.com

Čo pre vás môžeme vytvoriť?